Електромонтажні роботи

ru ua
Рейтинг послуги 8.62 з 10 на основі 13 оцінок
про проводку в квартирі

Електропроводка в квартирі

Проводка, якоюсь мірою, грає роль системи кровообігу,підживлюючи квартиру електроенергією. У цьому матеріалі мова піде саме про неї: як правильно вибрати кабель, спосіб електромонтажу проводки і про інші не менш важливі питання.

про проводку в квартирі
про проводку в будинку

Електропроводка в будинку

Приватні будинки залежать від стабільної роботи електричної мережі не менше ніж квартири. Почавши монтаж або заміну проводки, відразу ж виникають питання – який кабель вибрати і як правильно провести його по цегельних чи дерев'яних стінах і так далі. Про ці та інші особливості подібних робіт можна дізнатися на сторінці.

про проводку в будинку
про блискавкозахист та заземлення

Блискавкозахист та заземлення

У статті описується установка захисного заземлення в приватному будинку і квартирі. Це важливе питання при забезпеченні безпеки свого помешкання.

про блискавкозахист та заземлення
про складання електрощита

Збірка і монтаж електрощита

Як запевняє більшість фахівців, підключення розподільного щитка – основа всіх електромонтажних робіт в будинку і квартирі. Як правильно організувати роботи, вибрати комплектуючі і місце складання – ці питання та інші ми обговоримо в даному матеріалі.

про складання електрощита
про підключення ПЗВ та автоматів

Підключення ПЗВ та автоматів

Навіть незначний витік електроенергії є небажаним і небезпечним. На цій сторінці ми спробували максимально розкрити тему підключення ПЗВ і автоматів, принципи їх роботи та особливості монтажу.

про підключення ПЗВ та автоматів
про підключення бойлера

Підключення бойлера

Підключення бойлера поєднує сантехнічні та електромонтажні роботи. Як вибрати підходящу для Вас модель, визначиться з місцем і способом установки. Всі ці питання ми обговоримо в цій статті.

про підключення бойлера
про підключення електроплити

Підключення електроплити

Від якості підключення електричної плити залежить її подальша експлуатація. Найменша помилка може негативно позначитися на роботі прилада. Як не допустити цього Ви дізнаєтеся в данній статті.

про підключення електроплити
про теплому полі

Електрична тепла підлога

Монтаж теплої електричної підлоги – на перший погляд завдання не особливо складне. Насправді ж це серйозна робота, що вимагає максимальної концентрації і точного розрахунку. Про всі нюанси Ви дізнаєтеся на цій сторінці.

про теплому полі
про встановлення розеток

Установка розеток

Установка розеток є завершальним етапом прокладки проводки в будинку. Хоч ці електромонтажні роботи не здаються чимось складним, вони вимагають знань, досвіду і, врешті решт, набору інструментів. Ця сторінка повністю присвячена розеткам та їх монтажу.

про встановлення розеток
про встановлення підрозетника

Установка підрозетника

У данній статті розглянемо порядок встановлення підрозетників у гіпсокартон, бетонну, дерев'яну або цегляну стіну. Робота ця не складна, швидше монотонна і варто задуматися – робити самому або довірити її професіоналам.

про встановлення підрозетника
про встановлення вимикача

Установка вимикача

Зручно розташований і правильно змонтований вимикач – це важлива складова домашнього комфорту. Як його встановити в залежності від складності та особливостей конструкції? Виконати ці електромонтажні роботи самому або звернутися до професіонала? Про це і не тільки Ви дізнаєтеся на даній сторінці.

про встановлення вимикача
про підключення прохідних вимикачів

Підключення прохідних вимикачів

Схема підключення прохідних вимикачів дозволяє управляти освітленням з декількох незалежних місць. Включивши фантазію, можна придумати безліч способів їх застосування. Ознайомившися з даним матеріалом, можливо, і Ви задумаєтеся про такі електромонтажні роботи.

про підключення прохідних вимикачів
про встановлення датчика руху

Установка датчика руху

Існує кілька основних схем підключення датчиків руху, які застосовуються в квартирах, будинках і на вулиці. Вибрати оптимальну Вам допоможе даний матеріал і, за бажанням, ви можете отримати консультацію наших фахівців.

про встановлення датчика руху
про встановлення люстри

Установка люстри

В установці люстри, як може здатися, немає нічого складного. Проте навіть незначна помилка може призвести до поломки або нестабільної роботи цього освітлювального приладу. Про те, які труднощі Вас чекають при її монтажі, і як їх обійти Ви дізнаєтеся, перейшовши за посиланням нижче.

про встановлення люстри
про встановлення світильників

Установка точкових світильників

Як правильно встановлюються стельові світлодіодні світильники. Про їх особливості монтажу у гіпсокартон та про інші не менш важливі питання, пов'язані з освітленням приміщення, піде мова на цій сторінці.

про встановлення світильників

Електромонтаж у Києві

Компанія «Електрікс-сервіс» надає повний спектр послуг з електромонтажних робіт, ремонту, введення в експлуатацію електричних мереж будь-якої складності в Києві, а також Київській області.

Ми будуємо партнерські, довірливі відносини з клієнтами, забезпечуємо повною мірою гарантійні зобов'язання. Наші, перевірені часом, фахівці допоможуть Вам зробити вибір оптимального варіанта, який згодом допоможе досягти максимальний результат. Вони проведуть консультацію по вибору електротехнічної та світлотехнічної продукції високої якості за доступною ціною. Нам під силу реалізувати проекти, що відповідають світовим стандартам, допомогти з питаннями енергозбереження та енергобезпеки. Київ не терпить зволікання, тому електромонтажні роботи повинні виконуватися в максимально стислі терміни. Поряд з високою якістю послуг, цей аспект є нашим пріоритетом при їх наданні.

«Електрікс-сервіс» гарантує найкраще співвідношення між ціною і якістю, прозору цінову політику. Ми працюємо на репутацію, так як задоволений клієнт – це постійний клієнт в перспективі. Ціни на електромонтажні роботи, з якими можна ознайомитися в розділі «прайс», повністю відповідають економічній ситуації в країні.

Великий досвід наших фахівців, починаючи з проектування кошторисно-технічної документації і закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію, повною мірою задовольняють усі потреби замовника. На власному досвіді ми переконалися, що співпраця з нашими інженерами-проектувальниками на ранніх стадіях розробки покращує якість і скорочує витрати ресурсів. Електромонтаж, особливо у великому обсязі, справа не одного дня. Тому, якщо Ви задумалися про початок проекту, телефонуйте нам, за пораду ми грошей не беремо.

Особливості електромонтажу на різних об'єктах

Значущість правильно виконаних електромонтажних робіт на стадії будівництва, а також капітального ремонту будівлі переоцінити дуже важко. Існує маса нюансів при проведенні таких робіт у цегляному або дерев'яному приміщенні. Велике значення для подальшої експлуатації об'єкту має навантаження на мережу. Ці чинники може врахувати тільки по-справжньому грамотний фахівець.

Важливим напрямком нашої діяльності є електромонтажні роботи в офісі. Від якості їх виконання залежить ефективність і взагалі працездатність будь-якої компанії. Непрацююча через поломку або неправильно виконаний електромонтаж комп'ютерна та оргтехніка паралізує роботу всієї організації. Це загрожує втратою не тільки прибутку, а й партнерів та репутації. Не менш важливими є електромонтажні роботи в квартирі та приватному будинку, так як несправності електропроводки можуть призвести і, на жаль, часто призводять до спалахів. Думаю, про те, чим це загрожує, говорити сенсу немає.

Звичайно, ми приступимо до електромонтажу і на великих промислових об'єктах, місцях громадського харчування і торгівлі. Термін експлуатації, призначення та інші особливості будівлі не мають значення. Ми раді всім клієнтам.

Виконаємо наступні електромонтажні роботи:

 • Монтаж практично будь-якого електрообладнання.
 • Електромонтаж розподільної коробки, накладної та настановної розпаєчної коробок та реле електричного щитка.
 • Свердління підрозетників в будь-яких стінах незалежно від іх матеріалу.
 • Штроблення стін з бетону, цегли, гіпсокартону під кабель.
 • Прокладка електропроводки в гофрі, ПВХ трубі.
 • Прокладка відкритої електропроводки на скобах.
 • Електромонтаж ПЗВ і автоматів.
 • Установка простих та прохідних вимикачів, датчиків руху.
 • Монтаж підвісного світильника, настінного світильника, люстри з кріпленням до стелі.
 • Установку точкового світильника, галогенного без трансформатора.
 • Підключення електроплити, варильної поверхні або електричної духовки.
 • Підключення електричних бойлерів і кондиціонерів.
 • Та інші види електромонтажних робіт.