Установка вимикача

ru ua
Рейтинг послуги 8.6 з 10 на основі 23 оцінок

установка вимикача у КиєвіУстановка вимикачів – електромонтажні роботи, схожі по складності з монтажем електричних розеток. Для виконання даного виду робіт потрібно звернутися за допомогою до професійних електриків. Тому що тільки вони можуть гарантувати якісний та безпечний результат виконаних робіт.

Види вимикачів світла

Вимикачі бувають найрізноманітніші:

  • клавішні;
  • кнопкові;
  • дистанційні;
  • прохідні;
  • сенсорні;
  • шнурочні;
  • діммерні.

кнопкові вимикачіНайбільш прості й відомі – це клавішні і кнопкові вимикачі, іншим словом ключі. Дистанційні – це вимикачі, які управляються за допомогою спеціальних пультів. Прохідні дозволяють керувати одним джерелом світла з кількох різних точок.

Діммерні вимикачі не менш цікаві, з їх допомогою можна управляти ступенем й інтенсивністю освітлення.

Останнім часом все більш популярними стають сенсорні вимикачі світла, які працюють від простого дотику.

Установка вимикача

При правильно встановленому вимикачі – включення світла обов'язково повинно проводитися натисканням на верхню кнопку або верхню частину клавіші. Процес монтажу складається з таких етапів:

  • відключення електроживлення;
  • підготовка місця для установки;
  • підключення та фіксація;
  • установка декоративної кришки;
  • відновлення електроживлення.

Установка вимикача світла проводиться в рассічку фазного проводу, завдяки цьому з'являється можливість досить швидко знеструмити електричну мережу в разі короткого замикання. Це забезпечує високий рівень електробезпеки під час заміни люстр і світильників, патронів, а також при ремонті ділянки електричної проводки, який тягнеться від світильника до вимикача.

Установка вимикачів і безпека

У разі використання відкритої проводки установка проводиться на прокладки з ізолюючого вогнетривкого матеріалу (наприклад, гетинакс, текстоліт, азбоцемент та інші). Товщина прокладки складає, як мінімум, 10 мм. Прокладка найчастіше є конструктивною частиною електроустановочних виробів.

установка підрозетника в деревоВ деревину підрозетники необхідно встановлювати на вогнетривкі підставки. Такою підставкою може служити наприклад, прокладка з азбесту. Товщина її становить близько 2 – 3 мм, що забезпечує максимальний захист від загоряння підрозетника у разі несправності контактного з'єднання вимикача. 

Якщо у вашій квартирі використовується прихована електропроводка, монтаж вимикачів виконується в металеві коробки. Вони встановлюються в стіну із застосуванням алебастрового розчину. Щоб закріпити вимикач всередині коробки, з них знімається декоративна кришка, приєднуються всі жили електричних проводів, гвинти трохи вигвинчуються з пластинок розпірних скоб, а вимикач вставляється всередину коробки. Під час вкручування гвинтів відбувається розсування лапок пристрою, завдяки чому вимикач міцно фіксується в коробці. Гвинти вкручуються по черзі до упору, перекос при цьому не допускається.

Установка прохідних вимикачів відрізняється від звичайних тим, що до такого пристрою потрібно протягувати трижильний провід.

Наші послуги в Києві

Під час установки вимикачів світла необхідно суворо дотримуватися правил техніки безпеки. Тому настійно рекомендуємо Вам не жартувати з електрикою і викликати спеціаліста. Компанія «Електрікс-сервіс» надасть кваліфікованих електриків, які відмінно знають свою роботу. Вони в короткі терміни і максимально якісно виконають установку вимикачів і розеток у Вашій квартирі або приватному будинку.