Електрична тепла підлога

ru ua
Рейтинг послуги 8.43 з 10 на основі 43 оцінок

тепла підлога у КиєвіУ наш час звичні всім системи опалення поступово відходять у минуле. Їх місце займають сучасні технології та інноваційні розробки, наприклад, такі як електрична тепла підлога. Використовуються вони як основний або додатковий спосіб обігріву приміщення. Теплу підлогу найчастіше встановлюють в ванній кімнаті, кухні, лоджії, а також балконі. При бажанні вона може повністю замінити класичне водяне опалення в квартирі або будинку. Вагомі переваги теплої підлоги:

  • найбільш комфортний розподіл тепла;
  • опалювальна система не займає житловий простір;
  • тепла підлога на відміну від радіаторів практично не сушить повітря;
  • швидка установка і настройка;
  • можливість локального ремонту;
  • зручність регулювання температурного режиму.

Монтаж електричної теплої підлоги

монтаж теплої підлогиМонтаж електричної теплої підлоги повинен виконуватися професіоналами, які завжди враховують основні запити клієнтів. Індивідуальний підхід допоможе знайти оптимальну схему, за якою буде здійснено монтаж плівкової теплої підлоги в тому чи іншому приміщенні. Ця технологія дозволяє досягти найвищого рівня комфорту. Підлога буде відповідати абсолютно всім вимогам сучасної людини.

Для облаштування системи опалення «тепла підлога» використовується нагрівальний кабель. Він встановлюється безпосередньо на підлозі. Також для опалення підлоги в якості нагрівального елемента не рідко застосовуються плівкові та інфрачервоні теплі підлоги.

Укладання електричної теплої підлоги краще за все довірити професіоналам. Незважаючи на уявну простоту виконуваних робіт, даний процес вимагає спеціальних навичок, знань та відповідного обладнання.

Відповідей на питання: «як розкласти теплу електричну підлогу?» – є кілька. Наведемо найбільш розповсюджені способи монтажу:

1. Укладання в шар стяжки під підлогове покриття.

Спосіб передбачає використання кабельних теплих підлог. Він ідеально підходить для житлових приміщень. Однаково доречний на кухні, ванній кімнаті і лоджії. При укладанні електричної теплої підлоги під систему поміщається шар утеплювача і гідроізоляції, зверху стяжка.

2. Укладання під плитку на підлогу.

У цьому варіанті можна обійтися без теплоізоляції і додаткового монтування в підлогу. Шару плитки вистачить з лишком для захисту теплої підлоги.

Інфрачервона тепла підлога

інфрачервона тепла підлогаЗавдяки використанню сертифікованого обладнання гарантується довголітня і якісна робота системи электротеплих підлог. Пам'ятайте – економити на затишку і здоров'ї невигідно. Тому краще всього вибирати перевірені системи теплих підлог. Кабельна, плівкова та інфрачервона система «тепла підлога» здатна забезпечити максимально якісний обігрів житлового приміщення. Крім того, такі системі мають надзвичайно широкий спектр застосування, наприклад: обігрів покрівлі, трубопроводів і так далі.

Ця система є повністю безпечним і максимально зручним пристроєм у будь-яких приміщеннях. Її використання дозволяє зберегти природну вологість усередині кімнати (не відбувається пересихання повітря). Також зберігається необхідний відсоток кисню, що є надзвичайно важливим для здоров'я людини.

Температура плівкової теплої підлоги

температура теплої підлогиТемпература теплих електричних підлог може регулюватися і фіксуватися за допомогою спеціального датчика і терморегулятора. У Вас буде можливість мати необхідну комфортну температуру в будинку, що надзвичайно зручно у нашому кліматичному поясі. Завдяки інноваційним терморегуляторам буде підтримуватися оптимальна температура в оселі.

Ціна установки теплої підлоги

Електричні теплі підлоги по праву можна назвати передовою технологією опалення в сучасному світі. Подібні системи обігріву користуються неабиякою популярністю і в Києві. Вони підкуповують своєю простотою, надійністю і безпекою.

Компанія «Електрікс-сервіс» надає послуги з монтажу електричної теплої  підлоги. Ціна укладання 1м2 – від 70 грн. без урахування матеріалу. Більш точну вартість можна дізнатися, зателефонувавши нам або залишивши online заявку.