Підключення датчика руху

ru ua
Рейтинг послуги 9.07 з 10 на основі 32 оцінок

установка датчика рухуЦе універсальний засіб, який служить для підвищення комфорту життя, так і її безпеки. Компанія «Електрікс-сервіс» надає послуги з підключення датчиків руху в Києві вже кілька років. Ми підходимо до цієї роботі з усвідомленням всієї відповідальності, адже від її якості може залежати здоров'я і безпека людини.

Вибір датчика руху

У сучасному світі шукають різні способи економії електроенергії. І одним з таких способів є використання датчиків руху як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Найчастіше використовуються датчики руху там, де люди перебувають нетривалий час, наприклад, у коморах, підсобках, коридорах і на сходах.

Існує величезна кількість моделей цих приладів. У більшості з них датчик руху поєднується в одному корпусі з побутовим, а іноді з яким-небудь іншим світильником. Установка датчика руху може виконуватися у темних приміщеннях, де людина перебуває нетривалий час, – в цілях економії енергії.

датчик рухуТакож датчики руху застосовують в квартирах або поруч з будинком з метою забезпечення безпеки і захисту від несанкціонованого проникнення всередину вашого житла. В такому випадку головною його функцією стає передача інформації про перебування кого-небудь на охоронюваному об'єкті на пульт. Датчик руху дає можливість отримати дані про кількість осіб, які проникли на охоронювану територію, а також про пошкоджені елементи захисту.

При виборі датчика слід визначитися:

1. З областю застосування. Вулиця або закрите приміщення. Є перешкоди, наприклад, через скло промінь не проходить. Також легкі конструкції можуть зменшувати радіус його дії. Все це потрібно врахувати.

2. Спектром налаштувань часу спрацьовування. Важлива функція, якщо датчик руху використовується як сигналізація.

3. Кутом огляду. Датчик може реагувати лише на рухи біля вхідних дверей. Тоді як зловмисник має можливість проникнути через паркан або вікно.

Три схеми підключення:

  1. Найпростіший спосіб підключення – з'єднання вимикача і датчика паралельно один одному.
  2. Послідовне підключення цих двох елементів.
  3. Комбінований спосіб підключення – це коли використовуються два попередніх варіанти.

Місце підключення датчика

монтаж датчика управління світломДатчик руху використовується практично скрізь:

  • для управління освітленням (наприклад у під'їздах)
  • здійснення управління підсвічуванням в басейні
  • включення фонтанного насосу
  • в цілях безпеки (як елемент сигналізації)
  • біде (на що реагує – не важко здогадатися) та інше.

Подібні датчики цілком можуть бути задіяні навіть на деякій відстані. Дані пристрої активно реагують на різні рухомі предмети, при цьому використовується ультразвукове, мікрохвильове, інфрачервоне, а іноді ультрафіолетове випромінювання. Крім того, існують спеціальні стельові датчики руху, які застосовуються всередині житлових приміщень.

Підключення детектора руху для зовнішнього застосування проводиться з метою забезпечення захисту квартири або будинку від недоброзичливців. В цілях маскування даний прилад можна встановити в різних непримітних місцях інтер'єру.

Датчик руху включення світла

Вимкнене світло в під'їзді після настання темряви – не рідкість. Таким пороком страждають під'їзди та підходи до будинків. Часто доводиться намацувати сходинки ногами, намагатися не перечепитися через пороги і при цьому гарячково нишпорити руками по стінках у пошуках вимикача. У незнайомому темному під'їзді люди хапаються за перила, намагаються не вдаритися об непомічені в темряві перешкоди.

Завдяки сучасним технологіям дану проблему все-таки вдається успішно вирішити. Достатнім буде змонтувати автоматичне освітлення, що включається датчиком руху в під'їзді. Світло буде само включатися при виявленні рухомого об'єкта в радіусі дії цього пристрою.

Виконати установку і налаштування датчика самостійно досить складно, тому для виконання даних робіт краще викликати досвідченого електрика.