Підключення електроплити

ru ua
Рейтинг послуги 8.47 з 10 на основі 26 оцінок

підключення електроплити Отже, нарешті Ви вибрали і купили нову кухонну плиту. Після доставки справа майже зроблена. Залишилося тільки здійснити правильне підключення електроплити.

Електрика, потребує особливої уваги та обережності. Це повною мірою стосується і електроплит. Самостійне підключення плити, зроблене неправильно, може призвести не тільки до втрати гарантії і поломкам, але і до пожежі в будинку.

Підготовка до підключення електроплити

Установка електроплити починається з уважного вивчення обраного для неї місця на кухні. Підключення електроплити, звичайно, вимагає наявності поруч електричної розетки. Варто уточнити, що необхідна саме силова розетка, яка оснащується заземлюючим контактом. Якщо такої поруч не виявиться – не варто хвилюватися, завжди можна зробити монтаж розетки для електроплити в потрібному місці.

Також під час проведення робіт необхідна перевірка абсолютно всієї проводки на предмет виникнення коротких замикань. В повному порядку має бути заземлення побутової електричної мережі. Кваліфікований фахівець перед установкою перевірить все вищеперелічене і за необхідності виправить.

У випадку якщо Вам потрібна установка електричної плити вбудованого типу – необхідно підготувати меблі і переконатися в тому, що всі розміри добре підходять. Якщо ж електроплита вільно стоїть, потрібно забезпечити максимальний доступ до неї. Вибране місце, де вона буде розміщена, бажано попередньо вимити і насухо витерти.

Перед тим, як буде виконана установка плити, необхідно зняти всі елементи упаковки. Найчастіше обмін товару, а також його повернення на випадок якихось непорозумінь здійснюється виключно за наявності повного комплекту заводської упаковки. Не поспішайте її викидати.

Процес підключення

Передбачено кілька схем підключення електроплит. Вибір залежить від особливостей електропроводки і обраної моделі. Підібрати найбільш доречну у Вашому випадку схему допоможе наш майстер.

Однофазна схема підключення електричної – плити (220В)

однофазна схема

Стандартний процес підключення електричної плити, що пропонується нашою компанією, включає в себе:

  • підключення перемичок і силового кабелю;
  • під'єднання кабелю до силової клемної колодки;
  • налаштування всіх систем і механізмів;
  • пробний тестовий запуск.

Підключення електроплит Bosch, Gorenje, Ariston, Hansa, Electrolux, Beko Zanussi, Aeg, Indesit і багатьох інших брендів принципово нічим не відрізняється. Ми надаємо послуги підключення незалежно від виробника і року випуску.

Небезпека самостійного підключення

Пам'ятайте, що у випадку неправильного підключення електричної плити виробник не несе ніякої відповідальності за нанесення матеріального збитку або шкоди життю і здоров'ю людей! А помилитися легко – неправильний вибір перерізу живлячих проводів і навіть розетки може обернутися серйозними, часом фатальними проблемами.

Саме це є головною причиною довірити цю роботу професіоналам, тим більше що коштує ця послуга не дуже дорого.

Вартість послуги в Києві

Компанія «Електрікс-сервіс» працює в Києві вже не перший рік. Ціна на підключення електроплити дійсно невисока, дізнатися її Ви можете в розділі «прайс». Для професіонала там немає нічого складного. Викликати майстра-електрика Ви можете за вказаними на нашому сайті номерами. Чекати довго не доведеться, та й сама процедура підключення займе зовсім небагато часу.