Ремонт бойлерів

ru ua
Рейтинг послуги 8.87 з 10 на основі 21 оцінок

ремонт бойлерів у КиєвіБойлер – досить простий електроприлад, і ламається він досить рідко. Велике значення має якість робіт по його встановленню. У разі, коли підключення було зроблено неправильно – поломок практично не уникнути. Після початку систематичного відключення гарячої води в Києві багато людей обзавелися водонагрівачами. Проте через ажіотаж істотна їх частина була встановлена некоректно. Тому на даний момент ремонт бойлерів досить затребуваний.

Особливості ремонта бойлера 

У випадку, коли у Вас зіпсувався бойлер – не поспішайте його змінювати або викидати. Компанія «Електрікс-сервіс» займається ремонтом бойлерів у Києві вже не перший рік. Ми можемо гарантувати, що зробимо все можливе, аби цей електроприлад працював ще дуже довго.

Успіх ремонту водонагрівача багато в чому залежить від діагностики поломки. На правильність її проведення впливає не тільки досвід майстра, але й наявність певного набору інструментів. Оскільки вони є далеко не у всіх – самостійний ремонт бойлера – завдання, що складно реалізовується.

При необхідності термінового ремонту бойлера, ми надамо майстра-електрика в максимально стислі терміни. Наші переваги:

  • оперативне реагування на замовлення;
  • розумний вибір стратегії ремонту;
  • загальна профілактика і діагностика приладу;
  • справедлива ціна послуги;
  • після успішного завершення ремонтних робіт рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Ми ремонтуємо практично всі електричні бойлери, незалежно від виробника або року випуску. Їх улаштування приблизно однакове, відмінності незначні. Виконуємо ремонт бойлерів Thermex, Аriston, Electrolux, Gorenje, Atlantic і багатьох інших марок.

Як викликати майстра?

Для цього необхідно лише подзвонити за вказаними на сайті номерами. Також можна залишити online заявку, заповнивши відповідну анкету. Відразу ж після обробки замовлення з Вами зв'яжуться для уточнення та узгодження деталей. Тривалість процедури самого ремонту водонагрівача залежить від ступеня поломки, але, зазвичай, займає кілька годин.

Основні поломоки бойлерів та шляхи їх вирішення:

Бойлер підтікає

Причиною такої несправності У більшості випадків є корозія зсередини бака бойлера. Таку течу практично неможливо зупинити, адже підтікає сам бак. Будь-які спроби заварити, замазати, заклеїти найчастіше не приносять очікуваного результату, і вихід тільки один – установка нового бойлера.

Само собою, з корозією бака можна боротися. Щоб уникнути її виробники оснащують бойлери магнієвим анодом. Оскільки все на світі не вічне, і цей пристрій теж іноді треба міняти. Істотно продовжити термін експлуатації можна, своєчасно потурбувавшись про заміну магнієвого анода.

Бак також може підтікати із-за банальної течі під прокладкою. Вони знаходяться на з'єднаннях вхідних або вихідних труб. Цю проблему легко може усунути сантехнік будь-якої кваліфікації. Для ремонту бака бойлера спочатку потрібно злити воду. Потім зняти пошкоджену прокладку і відправитися з нею по магазинах і ринках у пошуках аналогічної. Знаходимо, купуємо, змінюємо і користуємося бойлером далі.

Замість нагрітої води йде холодна

несправний ТЕН бойлераБільш ніж у половині випадків винен несправный ТЕН – нагрівальний елемент бойлера. Цей симптом може бути викликаний, наприклад, проблемами з електроживленням в цілому. Буває, і досить часто, щоб виправити поломку необхідно замінити ТЕН бойлера.

До речі, міняти ТЕН і без видимих поломок рекомендується не рідше, ніж раз у 5 років. Адже вода, що подається нашими водопроводами, не відрізняється джерельною чистотою. Навіть якщо регулярно проводити чищення бойлера і нагрівального елемента все одно осадок осипається на дно. При значному накопиченні він буде викликати неприємний запах сірки. Найнебезпечніше при частому очищенні ТЕНа – можливість пошкодити захисне покриття, бо рано чи пізно така ситуація призведе до короткого замикання.

новий ТЕН бойлреаЩоб замінити ТЕН, спочатку потрібно відключити бойлер від електрики. Потім необхідно злити воду і отримати доступ до нагрівального елементу. Для цього знадобиться мультиметр – їм вимірюється опір. Якщо нагрівальний елемент робочий – він покаже мінімальний опір. Потужний опір ясно сигналить про поломку.

У разі негативного результату вимірювання потрібно витягти ТЕН з бойлера. У більшості випадків, перед нашим поглядом постане нагрівальний елемент, покритий товстим шаром накипу.

Далі слід обов'язково промити бак і очистити його стінки від накипу. Після новий нарівальний елемент ставиться на старе місце. Завершується ремонт складанням самого бойлеру.

Ллється занадто гаряча вода

Швидше за все, проблема в термостаті. Мета цього приладу – підтримка заданої температури в баку з водою і в разі необхідності здійснює аварійне відключення ТЕНа. Заміна його значно простіша заміни нагрівального елемента. Спочатку необхідно зняти кришку бойлера. Зливати воду найчастіше не потрібно, так як прилад практично не торкається поверхні води. Потім від'єднують від старого термостата всі дроти і приєднують до встановленого нового. Звісно, новий прилад повинен бути аналогічним старому.