Ремонт електроплит

ru ua
Рейтинг послуги 8.41 з 10 на основі 40 оцінок

ремонт електроплит у КиєвіЕлектроплита – для багатьох незамінний побутовий прилад. Він не складний за своєю конструкцією, і, як результат, поломки трапляються рідко. Проте проблеми час від часу виникають і з ним. Причиною ремонту електроплити найчастіше є неполадки в роботі нагрівального елементу. Це найбільш поширена поломка, але не єдина. Більш докладно про ремонт електроплит ми поговоримо в цій статті.

Поломки електроплит

Якщо Ви помітили, що цей кухонний прилад став погано грітися, або нагрівається нерівномірно, рекомендуємо якомога швидше звернутися до сервісної служби, яка займається ремонтом електроплит в Києві. Не варто тягнути час – це може тільки посилити проблему.

Як показала практика, найбільш поширені поломки електроплит:

  • вихід з ладу нагрівального елементу;
  • поломка електроніки;
  • неправильне початкове підключення, проблеми з мережею;
  • різні механічні пошкодження;
  • зношеність компонентів.

Якою б не була поломка, без інструментів і навичок усунути її часом просто неможливо. Простіше і безпечніше (з електрикою жарти погані) звернутися до фахівців.

Ремонт електродуховок

Електродуховка займає важливе місце на кухні. І якщо Ви любитель куховарити – поломка духовки може стати великою неприємністю. Виправити ситуацію можна досить легко – треба просто викликати майстра-електрика з ремонту електродуховок.

Причиною поломки можуть стати механічні пошкодження, наприклад, конфорки або перемикача. Ці комплектуючі легко змінюються. Звичайно, за умови їх наявності.

нагрівальна спіраль плитиБільш складний і витратний ремонт електроніки, нагрівальної спіралі або вентиляторів, які знаходяться всередині нагрівальної шафи.

Ремонт електродуховки руками фахівців компанії «Електрікс-сервіс», незалежно від складності, буде зроблено швидко і якісно. Ціни на наші послуги не захмарні. З ними Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці нашого сайту.

Вартість ремонту електроплити в Києві

Майстри компанії «Електрікс-сервіс» готові виконати ремонт електроплит по всьому Києву. Відразу ж після надходження замовлення виїзд спеціаліста на об'єкт здійснюється максимально швидко. Нам необхідний лише деякий час на діагностику варильної поверхні. У режимі телефонної розмови ми можемо озвучити тільки приблизну вартість робіт. Точну ціну майстер Вам назве лише після проведення діагностики.

На запит – «ремонт електроплити gorenje, яка погано гріє» – ми не зможемо дати однозначної відповіді з приводу вартості ремонту. Для нас не проблема виконати ремонт електроплит Ardo, Kaiser, Indesit, Bosch, Electrolux, Beko, Nord, Hansa, Zanussi і тощо