Ремонт кондиціонерів

ru ua
Рейтинг послуги 8.72 з 10 на основі 11 оцінок

ремонт кондиціонерів у КиєвіПоломка кондиціонера влітку – це міні-трагедія, особливо якщо він встановлений в офісі. Погодьтеся, у спеку за 30°C особливо не напрацюєшся. Щоб комфортна температура ніколи не покидала Ваше житло, поводитися з кондиціонером потрібно максимально обережно. Не давати великих навантажень, влаштовувати час від часу профілактичний огляд…, але все врахувати неможливо. І при обережному поводженні іноді все ж виникає необхідність ремонту кондиціонерів.

Однак навіть якщо поломка сталася – засмучуватися немає причин. Можливо, проблема у незначній дрібниці. Наприклад, кондиціонер зібрав надлишок бруду і пилу. Його чистка обійдеться Вам зовсім не дорого.

Розповсюджені поломки кондиціонерів

зовнішній блок кондиціонераУ кожної проблеми буває кілька причин, і однакові симптоми можуть зустрічаються у поломок різного ступеня складності. Далі ми коротко ознайомимо Вас з найбільш поширеними неполадками в роботі кондиціонера.

- Кондиціонер не реагує на пульт ДУ і відмовляється включатися. Причин може бути декілька:

  • сіла батарея в пульті і потребує заміни;
  • поломка ПДУ;
  • пошкоджений або забруднений приймач сигналу від пульта на корпусі;
  • відсутність напруги в мережі.

- Кондиціонер включається, і, начебто, працює тривалий час нормально, але потім вимикається без явних причин. Швидше за все, потрібен ремонт компресора кондиціонера. Поломка складна, і ремонт не з дешевих, проте набагато дешевше покупки нового приладу. Можливо, потрібна заміна таких комплектуючих: плат управління блоків (внутрішнього або зовнішнього), датчиків, вентилятора зовнішнього блоку. Іноді проблема виникає коли, вийшов з ладу пусковий конденсатор компресора.

Подібні симптоми часто бувають через банальний брак напруги в мережі.

- Кондиціонер включений, шумить, але не холодить. Причин цьому буває більш ніж достатньо, і найбезболісніша з них – хтось користувався пультом і поставив невірну температуру. Варіант з браком напруги в мережі є актуальним і в цьому випадку. Проблема може полягати в електропроводці між блоками, витоку фреону і високому ступені забрудненості кондиціонера. Без ретельного огляду складно точно виявити причину.

- Кондиціонер підтікає, з приладу капає вода. Практично в 100% випадків це трапляється через засмічення або поломку дренажної системи. Причиною засмічення може бути все що завгодно – від пилу до комах. Підтікання часто провокується і витоком фреону. Тут вже без грамотного ремонтника кондиціонерів не обійтися.

забита дренажна система- З прибору погано пахне. Вирішити проблему може тільки якісна чистка кондиціонерів від багаторічного шару пилу, який перемішався з конденсатом. Під час цієї процедури, крім позбавлення від бруду, можуть бути виявлені інші можливі проблеми.

Особливості кондиціонерів різних виробників

На ринку Києва представлено досить велику кількість кондиціонерів різних фірм. Проте принцип роботи у них приблизно однаковий. Ремонт кондиціонерів LG принципово нічим не відрізняється від ремонту кондиціонерів Daikin. Відмінності часто полягають тільки в деталях і якості збірки. Так само ми надаємо послуги ремонту кондиціонерів Panasonic, Lg, Daikin, Samsung і багатьох інших.

Виклик майстра по ремонту

Ремонт кондиціонера починається з діагностики, яку знаючі люди рекомендують у будь-якому випадку час від часу проводити в профілактичних цілях. Причини некоректної роботи цього приладу можуть бути абсолютно різні. І далеко не обов'язково це дорогий ремонт та заміна комплектуючих. Після проведення діагностики ми готові виконати:

  • чистку повітряних фільтрів;
  • очищення блоків;
  • промивання дренажної системи;
  • ремонт і заміну комплектуючих кондиціонера;
  • заправка фреону в кондиціонер за необхідності;
  • перевірку і, якщо потрібно, зміцнення ненадійного кріплення блоків.

Послуги компанії «Електрікс-сервіс»

Оскільки ремонт кондиціонерів в Києві, як правило, значно дешевше покупки нового – є сенс, перш ніж його списувати, спробувати відремонтувати. Звичайно, якщо цей електроприлад не витратив свій робочий ресурс і не перетворився на повний непотріб.

Електрики компанії «Електрікс-сервіс», якщо це можливо, незалежно від року виробництва і виробника відремонтують і відновлять непрацюючий кондиціонер.

У ситуації, коли терпіти спеку неможливо, ми виконуємо терміновий ремонт кондиціонерів. Просто повідомте оператора при оформленні замовлення, що воно не терпить зволікань.