Ремонт мікрохвильових печей

ru ua
Рейтинг послуги 8.47 з 10 на основі 18 оцінок

ремонт мікрохвильовок у КиєвіМікрохвильові печі вже давно стали незамінною частиною нашого побуту. Ці пристрої можна побачити в квартирах, будинках, в місцях громадського харчування та офісах Києва. Всі електроприлади час від часу виходять з ладу. Мікрохвильові печі – теж не виняток, їх ремонт – досить затребувана послуга.

Мікрохвильовка – складний прилад. Навіть майже непомітне іскріння під час розігріву їжі в результаті нерідко завдає шкоди не тільки приладу, але і Вашому здоров'ю. Нагрівання відбувається завдяки високочастотним випромінюванням, що, погодьтеся, не жарти.

При виявленні несправностей в роботі НВЧ печі бажано провести діагностику та виявити причину. Адже, на перший погляд, навіть незначна дрібниця, нерідко переростає в серйозну поломку.

Виклик майстра додому

Компанія «Електрікс-сервіс» надає послуги з обслуговування та ремонту мікрохвильових печей у Києві вже досить давно. Ми напрацювали чималий досвід і можемо гарантувати – якщо прилад підлягає відновленню – ми це зробимо.

Викликати майстра для ремонту мікрохвильових печей додому досить просто. Це можна зробити, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті або заповнивши онлайн-заявку. Звичайно, якщо ремонт потрібно виконати швидко – дзвоніть. Ми докладемо всі зусилля для того, щоб ваша мікрохвильова піч запрацювала якнайшвидше, і разом з тим, надійніше.

Особливості ремонту НВЧ печей

мікрохвильова пічНаші фахівці виділяють такі найпоширеніші поломки НВЧ печей:

- Поломка сенсорної панелі мікрохвильової печі. Найчастіше відбувається через неправильну експлуатацію. При протиранні мокрою ганчіркою вода проникає в сенсорні кнопки, це призводить до їх виходу з ладу.

- Перегорання пластинки хвилеводу. Очевидний симптом – іскри під час роботи. Щоб цього уникнути з початку експлуатації НВЧ печі користуйтеся тільки рекомендованим для розігріву посудом.

- Вихід з ладу блоку живлення. В такому випадку ремонт печі буде полягати в його заміні. Відбувається така поломка, як правило, через перепади напруги в мережі.

- Дуже часто (особливо в дешевих моделей) виходить з ладу магнетрон. Піч перестає працювати. Після діагностики необхідно прийняти рішення – варто виконувати ремонт печі,чи купити нову.

Звичайно – це не весь перелік поломок, але точно найбільш поширені.

Чому «Электрікс-сервіс»?

  • Приступаємо до виконання замовлення відразу після його надходження.
  • Помірні ціни.
  • Після ремонту мікрохвильовки обов'язково здійснюємо контрольний запуск електроприладу.
  • Надаємо свої послуги з ранку до глибокого вечора, сім днів на тиждень.

Вартість лагодження НВЧ печей не залежить від марки та року виробництва. Наприклад, ремонт мікрохвильових печей Samsung за ціною не відрізняється від ремонту Lg. Звичайно, за умови, якщо характер поломки буде ідентичний. Крім вищевказаних, ми здійснюємо ремонт печей Electrolux (Електролюкс), Bosch (Бош), Candy (Канді), Philips (Філіпс), Beko (Беко), Sharp (Шарп), Daewoo (Дэу), Toshiba (Тошиба), Panasonic (Панасонік), і це далеко не весь список. Як було сказано вище, принцип роботи у них ідентичний.

Самостійний ремонт НВЧ печей

дверцята мікрохвильовкиЄ люди схильні до паніки, але іноді серйозну поломку можна вирішити самостійно.

- Мікрохвильовка не включається. Відразу не панікуйте, а просто перевірте, чи щільно закриті дверцята, підключення електроживлення.

- Повільне нагрівання їжі. Причина може бути в металевому посуді або в температурному режимі. Також не потрібно перевантажувати мікрохвильовку.

- Шум при розігріві. Справа може бути в тому, що посуд треться об стінки або під нею є сторонні предмети, що не дозволяють їй стояти рівно.

Це те, що можна зробити самостійно. Якщо, наприклад, в мікрохвильовій печі під час розігріву щось зайнялося і пішли іскри – ні в якому разі не можна відкривати дверцята. Потрібно, насамперед, вимкнути піч від мережі, а після цього викликати майстра-електрика з ремонту мікрохвильовок.