Ремонт пральних машин

ru ua
Рейтинг послуги 8.64 з 10 на основі 42 оцінок

Ремонт пральних машин Якщо Ви опинилися на цій сторінці – значить, швидше за все, виникла необхідність ремонту пральної машини. Цей прилад практично незамінний, ручне прання вже давно стало анахронізмом.

Бути ремонтниками сантехнічного обладнання судилося не всім і серйозну поломку «пралки» самостійно виправити буде важко.

Виклик майстра для ремонту пральної машини

Щоб викликати електрика для ремонту пральної машини в Києві необхідно зателефонувати нам за вказаними на сайті номерами або залишити онлайн заявку. У будь-якому випадку ми реагуємо на подібні сигнали максимально швидко, кваліфікація наших майстрів гарантує успішне виконання замовлення. Нині на ринку представлена величезна кількість марок пральних машин. Оскільки всі вони схожі за принципом роботи, ми знайдемо правильний підхід до кожної конкретної моделі.

Найчастіше наші майстри стикаються з необхідністю ремонту пральних машин Indesit, Bosch, Samsung, Whirlpool, Zanussi, Ardo, Siemens, Candy, Hansa. Це ні в якій мірі не говорить про те, що вони неякісні й часто ламаються. Навпаки, завдяки не тільки рекламі, але й, безсумнівно, вдалим інженерним рішенням, вони зайняли лідируючі місця на ринку. Звичайно, ми ремонтуємо «пралки» не тільки даних марок. Наші фахівці за необхідності «поставлять на ноги» і «вінрарну» пральну машину «Малютка» і новий прилад маловідомого китайського бренду.

Самостійний ремонт

Вирішивши зайнятися ремонтом пральної машини самостійно, спочатку знеструмте її. Адже зайвий ризик нікому не потрібен, а висмикування вилки з розетки можна буде назвати першим кроком у перемозі над поломкою. Важливо пам'ятати, що при неполадці в роботі будь-якої техніки не варто відразу панікувати. Це лише механізм, і проблема може бути незначною.

Як показує практика, є, на перший погляд, складні проблеми. Однак іноді виявляється, що їх можна вирішити самому. Про те, як самостійно виправити незначні проблеми, Ви можете дізнатися у нас. За пораду ми грошей не беремо, тому, якщо знадобиться, – дзвоніть, підкажемо, допоможемо, чим можемо. Проте слід пам'ятати, що пральна машина – це електроприлад, і самостійний ремонт складної поломки може обернутися серйозними проблемами.

Діагностика поломок приладу

Якщо проблему самостійно усунути не вдасться – наш майстер готовий у будь-який час відправитися за вказаною Вами адресою для діагностики і ремонту пральної машини. Стандартні етапи виконання робіт:

  • для виклику спеціаліста зателефонуйте за вказаними на сайті номерами і опишіть ознаки несправності;
  • оператором буде озвучена приблизна вартість наших послуг;
  • через кілька хвилин з Вами зв'яжеться майстер для уточнення завдання, адреси;
  • по приїзду – діагностика і виявлення причини;
  • ремонт або заміна комплектуючих (якщо машина підлягає відновленню);
  • розрахунок і, за бажанням клієнта, кілька безкоштовних рекомендацій щодо правильної експлуатації приладу.

Модель і рік виробництва ролі не грають. У нас працюють тільки фахівці, за плечима яких вже не один рік подібної практики.

Основні поломки

Виділяють кілька ознак, що вказують на явні несправності в роботі механізму та необхідність ремонту пральної машини:

Течі пральної машини. Останнім часом серед поломок цих електроприладів лідирує протікання баків. Дана проблема виникає внаслідок поломок модуля і перепадів напруги.

Збільшення вібрації пральної машини. Дану проблему може викликати банальне перевантаження білизни в барабані і навіть нерівна підлога. Вирішується несправність легко – при пранні дотримуватися інструкції і вирівняти підлогу в приміщенні.
Вібрацію також значно зменшить ризиновий килимок.

Пральна машина не віджимає. У першу чергу потрібно впевнитися, що ми маємо справу саме з поломкою. Переконайтеся, що не був обраний режим «без віджиму» або виставлені низькі оберти віджиму (ця функція присутня не у всіх моделях).
насос пральної машиниЯкщо ж проблема не була вирішена то, швидше за все, – це несправність з насосом (помпою). За необхідності наші майстри виконають ремонт насоса пральної машини.
Також причина може критися у збої електроніки, електродвигуна барабана, ну або просто засмічення.

Шум під час віджиму. У більшості випадків він з'являється через нестачу мастила в підшипнику, який знаходиться на осі барабану. Це несерйозна проблема, і наші майстри її з легкістю вирішать.

Не крутиться барабан. Якщо з електронікою все нормально, потрібно звернути увагу на наявність напруги в двигуні.

Самовільно перемикаються програми прання. Можливо, причина в дуже низькій температурі води (якщо справа відбувається взимку), або ж це банальний збій в електроніці.

Пральна машина не зливає воду. Ця несправність виникає через попадання дрібного предмета в крильчатку, що в результаті й не дає їй рухатися. Треба спробувати перезапустити програму або використати спеціальний аварійний люк. Однак він є не у всіх моделях.

несправний ТЕН пральної машиниПоломка ТЕНа теж є поширеною проблемою. У більшості випадків причина в поганій якості води. Заміна проводиться виключно майстром.

Порада: як запевняють фахівці очистити ТЕН можна за допомогою таких засобів, як, наприклад, «Доктор ТЕН». Розрекламовані засоби, які крутять по ТБ, фахівці не радять – не та ефективність.

Послуги компанії «Электрікс-сервіс»

Компанія «Электрікс-сервіс» забезпечить якісний ремонт пральної машини. Вартість цієї послуги, в першу чергу, спрямована на залучення постійних клієнтів. Крім ремонтів, ми виконуємо цілий спектр електромонтажних робіт.

Викликати майстра по ремонту пральних машин Ви можете в будь-який день тижня (включаючи свята). Працюємо по всьому Києву, незалежно від району.