Ремонт холодильників

ru ua
Рейтинг послуги 8.46 з 10 на основі 27 оцінок

ремонт холодильників у КиєвіЛагодження багатьох приладів можна відкласти, але ремонт холодильників не терпить зволікань. Адже для нормального і повноцінного життя людині, в першу чергу, потрібне правильне, збалансоване харчування. Як подейкують знаючі люди: ми складаємося з того, що їмо. Значить, ми маємо їсти смачну, корисну і, що найважливіше, свіжу їжу.

Максимально довге зберігання продуктів у наших будинках і квартирах забезпечує холодильник. Його можна назвати одним із стовпів домашнього комфорту. І коли він несправний – це стає серйозною проблемою.

Майстер по ремонту холодильників

Вся побутова техніка час від часу ламається. Це неминуча проблема і, щоб вирішити її максимально швидко, з приводу ремонту, потрібно звернутися до професіоналів. Такі спеціалісти працюють у нас. Від прийняття заявки до її виконання проходить максимум декілька годин. Це особливо важливо при ремонті холодильника в Києві, адже чим більше місто, тим цінніше час. Ми робимо свою роботу максимально швидко і якісно, наша мета – задоволений клієнт.

Принципи компанії «Електрікс-сервіс»

Швидко, акуратно і економно. Майстри при ремонті холодильника керуються, в першу чергу, цими трьома пунктами. Більшість клієнтів ремонтних фірм чекають саме такого підходу.

- Швидко. Оскільки зволікання при ремонті несправностей холодильника не допустимо. Без нього в побуті дуже складно, особливо якщо справа відбувається влітку, і він сповнений продуктів.

- Акуратно. Сучасний холодильник – складна конструкція, напхана електронікою. Без належної акуратності цю техніку не полагодиш. Тут потрібний особливий підхід та уважність.

- Економно. Зайвих грошей ми не візьмемо. Розуміємо, що питання ціни для багатьох стоїть не на останньому місці. За наші послуги Ви заплатите справедливу вартість.

Як викликати спеціаліста

Для оформлення замовлення і визову майстра по ремонту холодильників потрібно зателефонувати за вказаними на сайті номерами або залишити онлайн заявку. Як у першому, так і в другому випадку вкажіть Ваше ім'я, короткий опис суті проблеми і адресу. Коли запит залишаєте на сайті – повідомте ще й свій номер телефону.

Спеціалісти нашої компанії, виконуючи замовлення по ремонту холодильників на дому, керуються таким алгоритмом дій:

- По приїзду наш майстер робить діагностику холодильника. Це дозволяє встановити точну причину поломки.

- Другим етапом йде її усунення, якщо можливо, без заміни комплектуючих. Наприклад, ремонт компресора холодильника, мотора, терморегулятора та інших важливих компонентів. При необхідності виправляються поломки проводки і електросхем.

заміна компресора- Коли простого ремонту недостатньо – проводиться заміна компресора холодильника, терморегулятора, мотора, нагрівального елемента або запобіжника.

- За бажанням клієнта робиться загальна, профілактична чистка механізмів холодильника. Настроюється механізм управління електроприладом.

Для більш швидкого виконання замовлення бажано підготувати прилад до приїзду майстра:

Всі ці пункти несуть рекомендаційний характер і ні до чого не зобов'язують.

  • звільнити холодильник від продуктів;
  • по можливості очистити від бруду і пилу;
  • відключити від електромережі;
  • швидше за все, буде потрібен доступ до задньої стінки – бажано забезпечити вільний доступ до неї;
  • під час телефонної розмови можуть бути і додаткові прохання з боку електрика.

Розповсюджені поломки холодильників

Витік фреону

Витік фреону хоч і серйозна проблема, але цілком вирішувана. Причиною такої неприємності частіше є корозія або механічні пошкодження контуру холодильника. Робота складна і не завжди є можливість виконати її на місці.

Вартість заправки холодильника фреоном визначається індивідуально. Враховуються особливості електроприладу і використовуваного холодоагенту.

Холодильник не включається. Що можна зробити самостійно

Першим ділом потрібно не панікувати, а для початку перевірити чи включається лампочка у відділенні. Якщо ні, то, швидше за все, проблема з кабелем, розеткою або виделкою. Мінімальні навички електрика дозволять Вам їх поміняти без особливих труднощів.

терморегулятор холодильникаВ тому разі, коли ж лампочка загоряється, і не морозить холодильник, то справи, швидше за все, йдуть трохи складніше. Дуже часто ця проблема пов'язана з терморегулятором. Після діагностики, можливо, буде потрібно його заміна. І бажано, щоб цю роботу виконав професіонал. У разі справності терморегулятора проблема, швидше за все, в окисленні проводів і вони потребують очищення. Ну і простий варіант вирішення питання – перевірте кнопку розморожування.

Якісний ремонт у Києві

Якщо Вас цікавить недорогий, але якісний ремонт холодильників у Київ – Ви знайшли те, що шукали. Наші майстри готові приступити до виконання замовлення відразу після надходження заявки. Ремонтуємо холодильники Атлант (Atlant), Indesit (Індезіт), Арістон (Ariston), Liebherr, Samsung, Vestfrost, Electrolux, Bosch, Whirlpool, LG, Nord, Ardo, Maytag, Daewoo, Zanussi, Gorenje, Beko, Aeg, Snaige, Haier і багатьох інших марок.