Установка підрозетника

ru ua
Рейтинг послуги 8.61 з 10 на основі 17 оцінок

встановлення підрозетника у КиєвіПідрозетник є надзвичайно важливою деталлю для влаштування електропостачання в будинках і квартирах. Із самої назви стає зрозуміло, яке завдання він виконує, а саме – використовується при установці розеток для забезпечення їх надійної фіксації. Завдяки цьому вдається забезпечити необхідний рівень безпеки електропроводки. Крім того, монтаж підрозетника необхідний у разі установки датчиків, вимикачів і навіть регуляторів світла.

Будь-який професійний електрик зобов'язаний знати, як проводиться установка підрозетника. Це пильна, хоч і не особливо складна, але клопітка робота, яку краще довірити професіоналу.

Самостійна установка підрозетника

Самостійно займатися цим – дуже клопітно. Потрібен інструмент, навички і купа вільного часу. Набагато простіше заплатити за установку підрозетників ціну, з якою Ви можете ознайомитися на сторінках нашого прайсу. «Електрікс-сервіс» зробить цю нудну роботу за Вас.

Етапи установки підрозетника:

свердління підрозетників1. Першим ділом свердлиться отвір, в який буде проведена установка коробки під розетку. В даному випадку дуже багато залежить від того, з якого матеріалу виготовлені стіни. Найчастіше – це установка підрозетника в:

  • бетон;
  • цегляну;
  • гіпсокартонну стіну.

Дуже важливо зробити отвір необхідної глибини. Це потрібно, щоб вдалося повністю вмістити в нього підрозетники. Він не повинен «потопати» – треба зробити так, щоб краї підрозетника були врівень з площиною стіни.

2. Під час другого кроку слід підготуватися до виконання монтажу самого конструктивного елемента. Потрібно виконати в його корпусі отвори необхідної форми і розміру. Останні є необхідними для виведення проводки та підключення розетки з вимикачем. Як саме будуть виведені дані дроти необхідно обміркувати до початку установки підрозетника. Зайві отвори в підрозетнику будуть тільки заважати.

3. Третій крок, який включає в себе процес монтажу підрозетника – покриття стінки отвору, зробленого в цегляній, бетонній або гіпсокартоннії стіні, фіксуючим розчином. Зазвичай робочий дорожить своїм часом і не хоче його витрачати даремно на очікування застигання розчину, а прагне перейти до наступного етапу робіт, якомога швидше. Тому він готує розчин з алебастру, який характеризується швидким твердінням. Щоб кристалізуватися йому потрібно не більше 5 хвилин. Коли майстру нікуди поспішати з монтажем підрозетників, вони воліють взяти за основу Rothband.

4. Після цього виконується безпосередній монтаж підрозетника. Його вдавлюють в заздалегідь зроблений отвір, а також знімають надлишки розчину. Після чого краї замазуються.

5. Завершує процес перевірка країв підрозетика – вони не повинні виступати над поверхнею стіни. Підрозетник має бути рівно розташованим в стіні. Справжній професіонал приділяє велику увагу всім пунктам. Саме з цієї причини установка підрозетників – робота, до якої потрібно підходити з усією серйозністю та усвідомленням всієї відповідальності.