Встановлення розеток

ru ua
Рейтинг послуги 8.49 з 10 на основі 26 оцінок

установка розеток у КиєвіРозеткою ми користуємося щодня. Як не крути – це те, без чого електропроводка в будинку не функціонує. Установка розеток – досить затребувана послуга. Часто їх міняють через поломки або потребу косметичного ремонту. Також, само собою, монтаж розеток є необхідністю при заміні проводки.

Ситуації, за яких необхідно замінити розетки в квартирі виникають досить рідко. Саме тому більшість людей не мають можливості набити руку, виконуючи ремонтні роботи самостійно.

Оскільки електромонтаж – не жартівлива справа, і він може бути пов'язаний з серйозними ризиками не тільки для Вас, а й для оточуючих – краще буде звернутися до професіоналів. Вони за помірну плату зроблять все швидко і в суворій відповідності з усіма нормами безпеки.

Особливості правильного монтажу розеток

Щоб монтаж пройшов ідеально і пристрій після цього не підводив, необхідно провести підготовчі роботи:

 • прокласти провід до визначеного місця;
 • вибрати потрібну розетку;
 • підготувати місце під встановлення розетки (монтаж підрозеточної коробки).

Установка розеток у гіпсокартон вимагає точного розрахунку. Варто визначитися, де вона буде знаходитися, і відмітити це місце олівцем. Далі вирізати отвір в обшивці для підрозетника. Робиться це електродрилем з круглою насадкою. Однак перед процедурою необхідно визначити на якій відстані від підлоги буде знаходитися розетковий блок. В першу чергу, вирішуючи це питання, потрібно орієнтуватися на свої переваги, хоча є і рекомендована відстань.

 1. Висота розетки від підлоги в житловій кімнаті – 30 см.
 2. Висота розетки над кухонною стільницею – 120 см.

Свої особливості є і при установці розетки в дерев'яні, бетонні або цегляні стіни. Справжній електрик знає і орієнтується в них. Тим він і відрізняється від дилетанта.

Установка блоку розеток

установка блоку розетокМонтаж блоку розеток – це порятунок тих кімнат, де завжди потрібно багато точок доступу до електрики. В першу чергу без великої кількості розеток не обходяться зал і кухня.

Під час монтажу слід звернути особливу увагу на правильну розмітку стін. Дуже важливо, щоб відстань між центрами підрозетників була 72мм. Ні міліметра більше або менше, інакше, швидше за все, декоративна кришка не стане на місце, або стане криво.

Установка розеток на кухні

розетки на кухніПерш ніж встановлювати розетки на кухні слід скласти план, де і які електроприлади будуть знаходитися. Потрібно враховувати й те, що кількість приладів в майбутньому може зрости. Складаючи цей план, необхідно враховувати всі рекомендації господині, адже у кожної є свої вимоги.

Є кілька загальних правил, які обов'язково варто врахувати при підключенні розеток на кухні.

 • ні в якому разі не розміщуйте розетку над плитою;
 • не підключайте відразу до однієї розетки кілька енергоємних приладів (пральна машина і холодильник, наприклад);
 • бажано встановлювати вологозахисні розетки з ізольованим корпусом.

Безпечне підключення розеток

Щоб підключення розеток пройшло успішно, а головне – безпечно, життєво необхідно знати хоча б елементарні правила безпеки роботи з електрикою:

 • мережа повинна бути знеструмлена;
 • обов'язковим є використання захисних засобів (електроізоляційні рукавиці, спеціальне взуття, якісні інструменти, оснащені ізолюючими рукоятками);
 • застосування спеціальних приладів для перевірки мережі (знеструмлення);
 • до виконання робіт у мережах, напруга яких становить понад 220 В, можуть бути допущені виключно ті люди, які пройшли спеціальне навчання і мають відповідний рівень допуску.

Вартість установки розеток у Києві

На перший погляд – це не складна процедура. Якщо не брати до уваги весь набір необхідних інструментів і навичок. А от коли замислюєшся, то стає відразу зрозуміло, що для монтажу розеток у Києві простіше викликати електрика.

Вартість установки розеток досить низька. Простіше оплатити послуги майстра, а зекономлений час витратити на себе і близьких людей. Компанія «Електрікс-сервіс» готова надати своїх фахівців, які виконають будь-які електромонтажні роботи в зручний для Вас час.