Установка точкових світильників

ru ua
Рейтинг послуги 8.94 з 10 на основі 19 оцінок

встановлення світильниківУстановка точкових світильників, на перший погляд, може здатися не надто складним завданням. Проте якісний монтаж цих приладів вимагає точного виконання всіх інструкцій.

Вбудовувані точкові світильники є незамінним елементом освітлення квартир, в якій встановлено підвісну стелю. Вони забезпечують таким приміщенням досить сучасний і стильний вигляд, а саме кімната отримує рівномірну освітленість.

Вбудовані світильники – це лампи невеликих розмірів, потужність яких становить 30 – 150 ватт, вони встановлюються в корпус, який частіше за все зроблений з латуні. Для виготовлення корпусу точкових світильників також застосовується скло, метал і різні пластики. Стандартні світильники оснащуються електричною коробкою, яка розміщена на деякій відстані від колби – потужна лампа нерідко сильно нагрівається під час тривалого використання.

Варто відзначити, що ймовірність перегріву виключає можливість прямого контакту лампи з матеріалами, які можуть легко спалахнути – як правило, перед нею залишають 2 – 3 см простору. Все це потрібно врахувати при проектуванні, коли робиться розрахунок точкових світильників.

Установка точкових світильників у натяжну стелю

встановлення в натяжну стелюУстановка світильників у натяжну стелю дозволяє застосовувати і втілювати в життя величезну кількість найрізноманітніших дизайнерських ідей, яким під силу перетворити і зробити незвичайним будь-яке приміщення. У даному випадку Вашій уяві відкривається неймовірний простір.

Точкові світильники забезпечать рівномірне освітлення кімнати. Що допоможе створити теплу атмосферу в приміщенні, підкреслить стиль інтер'єру. У такій кімнаті будуть створені ідеальні умови для відпочинку сім'ї, читання книг або продуктивної роботи.

Установка в гіпсокартон

установка в гіпсокартонПідвісна стеля – конструкція з гіпсокартону, яку кріплять до поверхні на каркас з металевих профілів, по ньому при подальшому монтажі будуть прокладати кабель.

При встановленні точкових світильників у гіпсокартон потрібна наявність не тільки самого світильника. Також необхідні:

 • розподільна коробка;
 • електричний кабель з хомутами;
 • ізоляційна стрічка;
 • захисні ковпаки електричних проводів;
 • дриль з довгим свердлом;
 • кругла насадка на дриль;
 • тестер;
 • кусачки щоб зняти ізоляцію;
 • обтискні кліщі або плоскогубці;
 • викрутки і захисні окуляри.

Техніка безпеки при установці

Установка світильників вимагає точного виконання всіх інструкцій та дотримання техніки безпеки. На початку відключається електрика, після чого варто переконатися за допомогою тестера, що мережу вдалося знеструмити. Перед тим, як буде розпочато установку точкових світильників, фахівець повинен визначити місце, де буде розміщуватися прилад. Далі тонкими олівцевими лініями виконується розмітка, по якій і вирізаються отвори під світильники.

Для забезпечення безпеки очей установка світильників повинна проводитися в захисних окулярах, які оберігають ваші органи зору від потрапляння будівельної крихти та пилу.

Розрахунок точкових світильників

Правильний розрахунок точкових світильників полягає у створенні рівномірного світлового потоку. Щоб домогтися цього ефекту, необхідно провести досить складні підрахунки. Слід врахувати:

 • потужність і тип ламп;
 • площу приміщення;
 • функціональне призначення кімнати.

Не завжди установка стельового світильника робиться для загального освітлення приміщення. Про це теж треба пам'ятати.

Схема підключення точкових світильників

схема підключення точкових світильників

Ціна установки світильників

Вартість установки світильників у Києві залежить у першу чергу від індивідуальних особливостей освітлювального приладу і обраного місця установки. Адже просто підвісити люстру на гак і здійснити монтаж точкових світильників в натяжну стелю – завдання, погодьтеся, різні по складності.

«Електрікс-сервіс» проводить монтаж стельових світильників за розумною ціною. Якість наданих послуг ми ставимо вище за все. Домовитися з нами про виконання робіт або попередній огляд можна, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.