Підключення ПЗВ та автоматів

ru ua
Рейтинг послуги 9.13 з 10 на основі 25 оцінок

підключення автоматів у КиєвіВитоки струму, де б вони не відбувалися, є зовсім небажаним явищем. У звичайному режимі роботи мережі енергія повинна протікати виключно по електричним ланцюгам відносно нуля і фаз. Струм, який буде виникати відносно землі – це і є той самий небажаний витік. Подібне явище може виникати через пробій розряду на корпус системи, який спочатку заземлений. Якщо людина доторкнеться до струмоведучих предметів, витік електричної енергії буде проходити по її тілу. Щоб уникнути цих явищ і встановлюють ПЗВ.

Встановлення автоматів захисту

автомати захистуВ цілях підвищення безпеки Вашого будинку або квартири також рекомендують встановити автоматичні вимикачі в щиток. Автомати захисту призначені для захисту електромережі від короткого замикання і перевантажень. Якщо подібні ситуації виникають – пристрій просто знеструмлює мережу. Останнім часом набирає популярність диференціальний автомат. Цей пристрій замінює собою автомат захисту і ПЗВ.

Навіщо потрібно ПЗВ

Головним недоліком ПЗВ і автоматів захисту є знеструмлення абсолютно всієї електрифікованої зони, яка прокладена через данний захист. На випадок критичної небажаності цього явища необхідно поставити певну кількість автоматів і ПЗВ для кожної ділянки електричного кола. Таке рішення приймається, тому що цей ланцюг найбільш значимий і важливий з точки зору електричної безпеки. Робота пристрою захисного відключення базується на відстеженні відмінності значень виключно між фазним і нульовим проводом.

Витоки можуть відбуватись практично в будь-яких побутових ситуаціях. Припустимо, що електрична проводка прокладена в сирому приміщенні, крім цього вона має пошкодження ізоляції (кілька тріщин). Крізь тріщину волога потрапила на струмонесучу жилу, через що між землею і проводом створився ланцюг. В результаті даний струм витоку виявиться цією самою різницею, на яку має відреагувати ПЗВ.

Установка ПЗВ і автоматів в квартирі

підключення пзвПри підключенні ПЗВ в квартирі найбільш правильно буде під'єднати пристрій як можна ближче до введення електроживлення. Проміжок мережі до побутового електричного лічильника підлягає найсуворішому контролю електроенергетичних організацій. Тому підключення автоматів захисту і ПЗВ найчастіше робится відразу після лічильника. Завдяки цьому забезпечується абсолютний захист від різноманітних витоків на землю всієї електричної мережі.

Інколи ПЗВ підключається в електрощиті за наступною схемою:

  • спочатку – вступний автомат (як правило запломбований);
  • потім – електричний лічильник;
  • після цього – ПЗВ та проводка.

Монтується пристрій в щитку на DIN-рейку.

Наші послуги в Києві

Майстри компанії «Електрікс-сервіс» орієнтуються у всіх тонкощах і особливостях підключення ПЗВ і автоматів захисту. Зробити замовлення дуже просто – зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або залиште заявку. Працюємо без вихідних. Сучасні стандарти безпеки передбачають обов'язкове підключення ПЗВ у будинку або квартирі. Прорахувати кількість і інші особливості необхідних до встановлення пристроїв правильно і точно може тільки грамотний електрик. Ціни на наші послуги вказані в розділі «прайс».